VĒRTNE RINO 01 G EUGENE OZOLS 600X2000
€55,19
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EUGENE |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Koka masīvs | Nē |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Komplekts | Komplektā nav eņģu, slēdzeņu, rokturu, sagatavotu caurumu vītnēm. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Durvju rāmjus, aplodas, paplašinājumus nepieciešams iegādāties atsevišķi: Standarta durvju rāmis 000101138402, aploda 000101138404, paplašinājums 000101138406, regulējams durvju rāmis 000101138408. Var izvēlēties standarta vai regulējamus durvju rāmjus. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502685787 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE RINO 01 G EUGENE OZOLS 600X2000