ZĀLES PĻĀVĒJS GM1E0140BA 2X4AH 20V 43CM
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Zāles pļāvēja tips | Stumjams |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 70 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Svars | 15.9 kg |
| Produkta veids | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | GM1E0140BA |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Darba platums | 43 cm |
| Maksimums ieteicamā pļaušanas platība līdz | 600 m² |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 6 |
| Zāles ķemme | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Nē |
| Savākšanas maisa tilpums | 50 l |
| Pļaušana pret kalnu | Jā |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 2 |
| Akumulatora kapacitāte | 4 Ah |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes laiks | 120 min |
| Trokšņa līmenis | 90 dB |
| Regulējams roktura augstums | Jā |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Riteņu materiāls: Plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502139012 |
SKIL 0140 BA Akumulatora zāles pļāvējs “Brushless”
Akumulatora zāles pļāvējs “Brushless” ar lielu pļaušanas platumu
SKIL bezsuku akumulatora zāles pļāvēja 0140 veiktspēja, izmantojot divus “20V Max” akumulatorus, ir līdzvērtīga “40V Max”. Tas ir lieliski piemērots lielu zālienu pļaušanai, pateicoties tā 43 cm lielajam pļaušanas platumam un bezsuku motoram, kas ir ātrāks, spēcīgāks un kalpo ilgāk nekā salīdzināms suku motors. Pļāvējs ir aprīkots ar SKIL “Grass Guide” zāles sukām, ar kurām var efektīvi pļaut gar sienām un malām. Lai nodrošinātu optimālu pļaušanu, var ērti pielāgot pļaušanas augstumu attiecīgā zāliena apstākļiem. SKIL zāliena pļāvējam 0140 ir seši augstuma iestatījumi 25–75 mm diapazonā, un tos var iestatīt ar centrālo rokturi. Ar trim darba augstuma iestatījumiem darba augstumu var pielāgot, lai pļaušana nenogurdinātu. Pateicoties SKIL ekskluzīvajai “Easy Storage” konstrukcijai, šis zāles pļāvējs glabāšanas laikā aizņem ļoti maz vietas. SKIL instruments 0140 BA tiek piegādāts kopā ar diviem “20V Max” (18 V) 4,0 Ah “Keep Cool” akumulatoriem, ātrās uzlādes ierīci, zāles kasti, mulčēšanas komplektu, uzgriežņu atslēgu un sešstūra stieņatslēgu.
Daudzpusīga akumulatoru sistēma ar tehnoloģijām “Keep Cool™” un “ActivCell™”
Šis instruments ir daļa no SKIL sistēmas “Energy Platform”: universālā akumulatoru sistēma. “20V Max” (18 V) litija-jonu akumulatoru bloki nodrošina optimālu daudzpusību. Akumulatoru bloki ir konstruēti tā, lai derētu visiem sistēmas “20V Max Energy Platform” instrumentiem, un tas nozīmē, ka no viena akumulatora var darbināt visus elektroinstrumentus un dārza instrumentus. Vai tas nav ērti? Sistēmas “Energy Platform” instrumentus var iegādāties gan ar akumulatoriem, gan arī bez tiem, kas piešķir šai sistēmai daudzpusību, ļaujot lietotājam pievienot jaunus instrumentus savam instrumentu parkam, neiegādājoties jaunus akumulatorus un uzlādes ierīces. Arī šajā akumulatorā tiek pielietota “Keep Cool™” akumulatoru tehnoloģija, kas līdz šim ir mūsu izcilākais jauninājums. Tehnoloģija “Keep Cool™” nodrošina akumulatora elementu dzesēšanu, kas ļauj novērst to pārkaršanu, ļaujot par 25% palielināt akumulatoru darbības laiku un divkāršot to kalpošanas laiku! Tehnoloģija “ActivCell™” ļauj optimizēt enerģijas izmantošanu, novēršot pārkaršanu un nodrošinot maksimālu akumulatora veiktspēju.
Tehniskie dati
- Spriegums:36 V
- Spriegums:40 V Max
- Akumulatora ietilpība:4.0 A·h
- Appļaušanas platums:43 cm
- Zāles savācējtvertnes ietilpība:50 l
- Uzlādes laiks:2 h
- Appļaušanas augstums:25-75 mm
- Appļaušanas augstuma iestatījumi:6
- Spriegums/frekvence (uzlādes ierīcei):220-240 V / 50-60 Hz
Trokšņa un vibrācijas līmenis
- Skaņas spiediens:74.8
- Vibrācijas līmenis:< 2,5
Īpašības
- Universālā akumulatoru sistēma ir daļa no SKIL sistēmas “Energy Platform”
- Trīs darba augstuma iestatījumi ļauj saglabāt pareizu stāju un pļaušanas laikā mazina slodzi uz rokām un muguru
- Patentēts uzlādes pakāpes indikators ļauj ērti nolasīt akumulatora uzlādes pakāpi
- Litija-jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, bez pašizlādes, vienmēr gatava lietošanai
- Salokāmie teleskopiskie rokturi ļauj kompakti un kārtīgi glabāt kopā ar salokāmo zāles kasti
- “Easy Storage” konstrukcija ļauj ietaupīt vietu un nodrošina kārtīgu rīka glabāšanu
- Ergonomisks liela izmēra rokturis nodrošina ērtu pārnešanu
- Mulčēšanas ieliktnis neļauj zāles savākšanas kanālam dabiski mēslot zālienu
- Centrālais rokturis, lai ērti pielāgotu griešanas augstumu 25–75 mm diapazonā 6 pozīcijās
- SKIL “Grass Guide”, lai ērti pļautu tuvu sienām un malām
- 43 cm griešanas platums nodrošina ātru liela apjoma pļaušanu un mulčēšanu
- Bezsuku motors: ātrāks, spēcīgāks un 10 reizes izturīgāks
- Mūsu patentētā tehnoloģija “ActivCell™” ļauj optimizēt enerģijas izmantošanu, novēršot pārkaršanu un nodrošinot maksimālu akumulatora veiktspēju
- “40V Max” veiktspēja ar diviem SKIL “20V Max Keep Cool™” litija jonu akumulatoriem
- Akumulatoru tehnoloģija Keep Cool™ nodrošina par 25% lielāku darbības laiku un 2x lielāku kalpošanas laiku

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀLES PĻĀVĒJS GM1E0140BA 2X4AH 20V 43CM