Информация о товаре
| Garums | 184.5 cm |
|---|---|
| Platums | 239 mm |
| Biezums | 14 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Nordic Oak Grey |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.323 |
| Savienojuma sistēma | „Click“ |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502833809 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GRĪDA LAM NOR GRE D81192 AC5 14MM(1.323)