Product information
| Garums | 3000 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502414406 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AL. SAV.LENTE GRĪDLPS 3M M.ZEL.