Product information
| Diametrs | 350 mm |
|---|---|
| Garums | 200 mm |
| Stieples | Liela tērauda |
| Tīrīšanai | Skurstenis |
| Stiprinājuma vītne | 12 mm/M12 |
| Produkta veids | Stiepļu suka |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Ar pagarinātāju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs: 350 mm. Garums: 200 mm. Materiāls: tērauds. Stieples: liela tērauda. Tīrīšanai: skurstenis. Stiprinājuma vītne: M18. Ar pagarinātāju: nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502119595 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BIRSTE SKURST. 105008 8X350MM