Product information
| Garums | 2300 mm |
|---|---|
| Platums | 40 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 25 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502638598 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KĀPŅU PROFILS LSR 2.3M MATĒTS ALUMĪNIJA