Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 12 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 210 mm |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 350 mm |
| Barcode | 502682227 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SADALNE VIRSAPMETUMA 12 MODUĻI IP40