BENZ. ZĀĢIS GRUNDER TT-CS5500 1.8KW 40CM
€78,82
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 1800 W |
| Svars | 6.5 kg |
| Sliedes garums | 40 cm |
| Dzinēja cilindra tilpums | 51.5 cm³ |
| Degvielas tvertnes tilpums | 0.55 l |
| Produkta veids | Benzīna motorzāģi |
| Zīmols | Grunder |
| Ķēdes biezums | 1.3 mm |
| Ķēdes posmi | 0.325" |
| Dzinēja tips | Divtaktu benzīna |
| Degvielas sūknis | Jā |
| Anti-vibrācijas sistēma | Nē |
| Trokšņa līmenis | 117 dB |
| Ķēdes zāģa komplektācija | Degvielas un eļļas tvertnes, Zāģa sliede, Zāģis, Ķēde |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502439381 |

BENZĪNA MOTORZĀĢIS GRUNDER TT-CS5500, 1800 W, 40 CM
Benzīna motorzāģis GRUNDER TT-CS5500 ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas ērti un efektīvi apsaimniekot dārzu vai lauku apvidu: zāģēt sausus kokus, zāģēt zarus, gatavot malku kamīnam vai ugunskuram, veidot dekoratīvus koka priekšmetus dārzam.
- Pateicoties jaudīgajam (51,5 cm³, 1800 W) divtaktu benzīna dzinējam, zāģis nodrošina augstu griešanas veiktspēju.
- Garā (40 cm) griezējlīste un 1,3 mm biezā ķēde ļauj ļoti efektīvi sagriezt koksni.
- Lielais degvielas tilpums (0,55 litri) ļauj strādāt ilgāku laiku bez pārtraukumiem degvielas uzpildīšanai.
- Integrētais degvielas sūknis un atsevišķa eļļas tvertne ļauj viegli sagatavot zāģi darbam.
- Viegls (6,5 kg), ar neslīdošu rokturi, ergonomiskas formas instruments, kas paredzēts ērtai un drošai darbībai.
- Instrumentam ir 36 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BENZ. ZĀĢIS GRUNDER TT-CS5500 1.8KW 40CM