Produkta informācija
| Ražotājs | SAKRET |
|---|---|
| Acs izmērs, mm | 1 x 1 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Platums | 15 mm |
| Biezums, µm | 0.2 |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.0017 |
| Zīmols | Sakret |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Ruļļa garums | 2 m |
| Materiāla blīvums g/m2 | 150 |
| TOP prece | Līme - armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Sakret BAK, 25 kg |
| Svītrkods | 501052880 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS AR SIETU PVC STIPRINĀTAIS 2,0M