Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 2000 W |
| Maksimālais ātrums minūtē | 4500 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 63 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 90 mm |
| Produkta veids | Koka zāģēšanas mašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1340AA |
| Garums | 730 mm |
| Platums | 690 mm |
| Augstums | 430 mm |
| Svars | 28.50 kg |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Diska diametrs | 254 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Jā |
| Rotācijas leņķis | -2 - 47 ° |
| Apgriešanas leņķis | 0 - 45 ° |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Regulējams turētājs | Jā |
| Detaļu skava | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502261934 |
Galvenās iezīmes:
- Īpaši efektīvs 2000 W lieljaudas motors nodrošina ērtu darbību un garantē ļoti ātru griešanas ātrumu.
- Iebūvēta motora bremze, pateicoties kurai, izslēdzot ierīci, griešanas disks apstājas tikai 2 sekunžu laikā.
- Iedarbināšanas strāvas ierobežotājs nodrošina, ka zāģis, ieslēdzot, ļoti vienmērīgi sasniedz maksimālo ātrumu un vienlaikus ļauj ierīci darbināt arī mājas elektroinstalācijās (iedarbināšanas strāva = 16A).
- Pārslodzes slēdzis aizsargā gan dzinēju, gan ierīces mehāniskās sastāvdaļas pret pārslodzi (pārkaršanu) un bojājumiem.
- Integrētā slīdņa vadotne un iebūvētie galda virsmas pagarinājumi un paplašināšanas elementi palielina ierīces daudzpusību un ir ideāli piemēroti ļoti lielu sagatavju griešanai.
- Bez instrumentiem izvelkams sadalīšanas ķīlis ir ideāli piemērots rievu griešanai sagatavē.
- Paralēlā vadotne ar automātisku regulēšanu precīziem griezumiem.
- Rack and Pinion sistēma nodrošina ātru un ļoti precīzu paralēlās vadotnes regulēšanu un augstu griešanas precizitāti.
- Bez instrumentiem paralēla asmens smalka regulēšana pret vadotni nodrošina, ka vadotne un asmens vienmēr ir ideāli paralēli viens otram.
- Liels griešanas augstums – līdz 90 mm, griešanas jauda līdz 640 mm pa labi un 340 mm pa kreisi no asmens.
- Putekļu nosūkšanas atvere ierīces aizmugurē ļauj uzstādīt ārēju nosūkšanas avotu (putekļsūcēju) vai putekļu maisu.
- Integrētas kājas, kuras var ātri salocīt, pateicoties ātrās atbrīvošanas sistēmai bez instrumentiem. Viena no kājām ir regulējama augstumā, nodrošinot stabilitāti jebkurā situācijā.
- Integrēti pārnēsāšanas rokturi atvieglo zāģa pārnēsāšanu un transportēšanu.
- Integrētas pēdas ierīces vienā pusē ļauj ērti uzglabāt ierīci un atvieglo ierīces kāju atvēršanu.
- Profesionāls 254 mm zāģa asmens ar 48 karbīda zobiem – standarta precīziem griezumiem kokā un uz koka bāzes izgatavotos materiālos.
Komplektā ietilpst:
- SKIL galda zāģis
- Griešanas disks
- Putekļu nosūkšanas adapteris
- Slīdošais stienis
- Leņķa vadotne
- Paralēlā vadotne
- 2 montāžas atslēgas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢA GALDS SKIL 1340AA 254MM 2000W