Product information
| Poli | 3P |
|---|---|
| Strāvas stiprums | 15 A |
| Spriegums | 115 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Produkta veids | Adapteri |
| Zīmols | Skross |
| Krāsa | Balta krās. |
| Papildus informācija | Jav kontaktdakša / ES schuko kontaktligzda |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502787529 |
Apraksts
Piemēro amerikāņu kontaktligzdas kontaktligzdām ar zemējumu un Eiropas kontaktligzdām. Piemērots kontaktligzdām ar zemējumu un bez tā.
Adaptera kontaktdakša nepārveido spriegumu un frekvenci.
| Kategorija | Ceļojumu adapteris |
|---|---|
| USB pieslēgvieta | Nē |
| Darbības spriegums | 125 V |
| Maks. nominālā strāva | 15 A |
| Veids | ASV |
| Paredzēts elektrotīkla kontaktligzdai | B |
| Elektrotīkla kontaktdakšas veids (uz ierīces) | F, C |
| Ierīcēm no | Eiropa |
| Galamērķis | Angilja, Antigva, Aruba, Azoru salas, Bahamas, Barbadosa, Barbuda, Beliza, Bermuda, Brazīlija, Kostarika, Dominikānas Republika, Ekvadora, Salvadora, Guama, Gvatemala, Gajāna, Haiti, Hondurasa, Jamaika, Japāna, Jordānija, Virdžīnu salas, Kaimanu salas, Kanāda, Kolumbija, Kuba, Laosa, Libāna, Libērija, Meksika, Mikronēzijas Federatīvās Valstis, Montserrata, Nīderlandes Antiļu salas, Nigēra, Okinava, Panama, Peru, Filipīnas, Puertoriko, Amerikas Samoa, Saūda Arābija, Taiti, Taivāna, Trinidāda un Tobāgo, Turkmenistāna, ASV, Venecuēla |
| Garums | 53 mm |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 63 mm |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ADAPTERS ASV ROZETE-SCHUKO SKROSS