Product information
| Garums | 116 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas garums | 29 cm |
| Darbības zonas platums | 18.5 cm |
| Svars | 1.8 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Kāta materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas platums: 180 mm. Svars: 1.8 kg |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502158173 |
LĀPSTA FORTE TOOLS FT02, 1160MM
Šī lāpsta ir paredzēta lietošanai cietā zemē, un ar to var viegli un droši rakt, stādīt, rakt un izrakt saknes. Ergonomiskais rokturis ar ērtu satvērienu nodrošina pareizu, stabilu darba pozu un samazina muskuļu sasprindzinājumu. Lāpstas galvai ir izturīgs kāju balsts.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĀPSTA SMAILA FORTE TOOLS 1.16M